Kamenný obklad

Pro stále rostoucí zájem našich zákazníků rozšiřujeme naše služby o 

prodej a aplikaci flexibilního kamenného obkladu DELAP

Tyto flexi obklady jsou věrnou imitací přírodního kamene. V naší nabídce máme ohebné obklady 24 barev, z toho 12 speciálně namíchaných s tzv. fleky. Každý obklad může být v 10 tvarech provedení. Kamenné obklady jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, a to z drceného mramoru a přírodního křemičitého písku speciální technologií, díky které obklad drží pohromadě a je možno ho ohýbat a stříhat. Pro tento jedinečný obklad je charakteristická lehkost (4,5 kg/m² ±0,5 kg), ohebnost, pružnost, odolnost a stálobarevnost. Flexibilní obklady jsou omyvatelné, odolné proti mrazu i vysokým teplotám, paropropustné a mohou se stříhat nůžkami. Použití na sokly a fasády domů, obložení krbů, studní, říms, kleneb, plotů aj. Je možné obložit i dřevěné plochy, sádrokarton, RT desky, sololit, staré kachličky, kov, plech či plast.

V našem kontaktním místě, v Horce u Chrudimi jsme připraveni vám systém flexibilního kamenného obkladu DELAP představit. Tento si můžete přímo prohlédnout a osahat na výstavních panelech a vybrat si z široké škály tvarů a barevného provedení.

Stejně tak můžeme s podobnými vzorníky přijet i my za vámi. Třeba právě na místo realizace naší imitace roubení. Tento kamenný obklad pak může být jejím vhodným doplňkem, třeba zrovna jako sokl.

Aplikace systému DELAP je velmi snadná a dokáže ji zvládnout průměrně zručný zákazník sám. V tomto případě vám zajistíme objednání a dopravu přímo od výrobce až na místo realizace za cenu 420,- Kč za 1 m2.

Nebo vám můžeme tento systém aplikovat my. Vy si pouze vyberete tvar a barevné provedení a máte to bez práce a bez starostí. Cena za kompletní dodání na klíč je 900,- Kč za 1 m2.

Pro další a podrobnější informace prosím použijte náš kontaktní formulář, nebo ještě raději - zavolejte!