Co za to


Cena je u každé zakázky vypočítána individuálně a bude upřesněna po rekognoskaci!!!

Finanční kalkulace je u každého objektu jiná a zpravidla závisí na unikátnosti budovy, pracnosti a složitosti provedení dle požadavku zadavatele a v neposlední řadě i dostupnosti v lokalitě a terénu.

V každém případě je tato metoda v porovnání s použitím skutečného dřeva výrazně levnější. Je také mnohem rychlejší a tím úspornější, co se týká zaplacení odpracovaných hodin zhotoviteli. V neposlední řadě je třeba zdůraznit, že zde do budoucna odpadají další práce a náklady za následné pravidelné ošetřování, jako v případě skutečného dřeva.

V celkové ceně je započítána rekognoskace, zaměření objektu přímo na místě a vypracování cenové nabídky. Dále samotné provedení prací, použitý materiál a to včetně finálních barevných nátěrů.

Předběžná orientační cena může být vyjádřena i bez předchozí rekognoskace . A to na základě Vaší konkrétní poptávky cestou e-mailu. Zpráva by měla obsahovat celkové foto objektu v terénu, dále fota jednotlivých stěn a jejich rozměry pro výpočet metráže. Vhodný je slovní popis objektu, lokality a terénu, případně další důležitá specifika.

Konkrétně, přesto však pouze orientačně lze uvést, že cena realizací, stanovená pro rok 2019 je v případě roubení 1.200,- Kč za 1 m2 a "moderny" nebo "bednění" na 1.500,- Kč za 1 m2. Ceny jsou za kompletní provedení, tedy práce včetně materiálu. Orientační ceník zašleme na vyžádání.

Pro zjištění dalších informací můžete využít formulář níže.