KONTAKTE-mail:                      imitaceroubenek@gmail.com

Telefon:                   +420 777 312 181

Kontaktní osoba:    Martin Kobosil

"Vidět na vlastní oči a osahat si vlastníma rukama je nejlepší způsob, jak si vytvořit vlastní názor a na jeho základě se pak už jen jednoduše a svobodně rozhodnout."

Jak jste asi již vyrozuměli z našich stránek, nejsme komerční stavební firma, zabývající se běžnými stavebními pracemi. Provádíme unikátní a krásné věci a proto i náš osobní přístup k Vám a ke každé nové zakázce je jedinečný. Proto se opravdu neostýchejte a nebojte nás kontaktovat a třeba se i jen nezávazně zeptat na všechno, co jste se o nás a naší práci nedozvěděli z těchto stránek.

S našimi realizacemi se můžete setkat prakticky již po celé ČR, ale i na Slovensku a v Polsku. Mnoho našich realizací je k vidění například na Vysočině, v Krkonoších, Jeseníkách, Beskydech, na Šumavě, Broumovsku, v Orlických Horách a dalších horských a podhorských regionech. 

Po předchozím telefonickém dohovoru Vás také rádi uvítáme v Horce u Chrudimi, kde máme sídlo firmy. Zde máte možnost vidět a osahat si skutečné provedení imitace dřeva přímo na reálných vzorových domech. Představíme vám naši technologii, odpovíme vaše dotazy a můžeme konkrétně probrat vaši představu.

Než se k nám ale vypravíte, určitě před tím napište nebo zavolejte, abychom se Vám mohli plně věnovat!

Na Vaše dotazy, ohlasy a případnou návštěvu se těší