KONTAKT

E-mail:

imitaceroubenek@gmail.com

Telefon:

+420 777 312 181

Kontaktní osoba:

Martin KobosilLokální obchodní zastoupení: 


Tatranská oblast:

Dušan Jurdík                   +421 911 130 453

  •                                 dusan.jurdik@gmail.com 


Západní Slovensko a Morava:

Radomír Sebestyen       +421 903 718 300


Severní Čechy:

Václav Hladík                +420 605 948 531

                                       severne@email.czZápadní Čechy a Krušnohorsko

Tomáš Skřítek             +420 721 144 169

                                     imitovani.roubenek@gmail.com"Vidět na vlastní oči a osahat si vlastníma rukama je nejlepší způsob, jak si vytvořit vlastní názor a na jeho základě se pak už jen jednoduše a svobodně rozhodnout."

Jak jste asi již vyrozuměli z našich stránek, nejsme komerční stavební firma zabývající se běžnými stavebními pracemi. Provádíme unikátní a krásné věci a proto i náš osobní přístup k Vám a ke každé nové zakázce je jedinečný. Proto se opravdu neostýchejte a nebojte nás kontaktovat a třeba se i jen nezávazně zeptat na všechno, co jste se o nás a naší práci nedozvěděli z těchto stránek.

S našimi realizacemi se můžete setkat například v některých oblastech kraje Vysočina, Českotřebovského mezihoří, Polabské nížiny, Jeseníků a dalších horských a podhorských regionech. Jeden z domů, který je vyobrazen na těchto stránkách stojí například přímo v turisticky známé lokalitě a lyžařském středisku Deštné v Orlických horách.

Po předchozím telefonickém dohovoru Vás také rádi uvítáme v Horce u Chrudimi (centrála), nebo v našich lokálních kontaktních místech (pobočkách), kde máte možnost vidět a přímo si i osahat  skutečné provedení imitace přímo na reálných vzorových domech.

Než se k nám ale vypravíte, určitě před tím napište nebo zavolejte, abychom se Vám mohli plně věnovat!

Na Vaše dotazy, ohlasy a případnou návštěvu se těší